Produkcja filmów reklamowych

Bądź rozpoznawalny…

Filmy reklamowe są najlepszym sposobem na promocję marki, firmy, produktów, czy też usług niezależnie od tego czy wyświetlane są w telewizji, internecie czy na ekranach plazmowych w miejscach publicznych. To co czyni je tak skutecznym narzędziem marketingowym to fakt, że mogą urzekać poprzez jednoczesne oddziaływanie obrazem i dźwiękiem na emocje docelowych odbiorców.

Jeżeli spot reklamowy ma wpływać na wyobraźnię, być przekonywający i tym samym skuteczny musi być przemyślany. W 15, 30 lub 60 sekundach (takiej długości najczęściej są filmy reklamowe) musi zawierać się cała historia – to taki film w pigułce.

Aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów ściśle z nimi współpracujemy. Staramy się zrozumieć ich potrzeby, poznać produkt lub usługę, którą chcą reklamować. Dokonujemy wszelkich stań by gotowy film reklamowy dostarczył jak najwięcej uczuć, a tym samym przyczynił się do lepszych wyników.

Do produkcji naszych filmów podchodzimy kompleksowo – od pomysłu, przez stworzenie storyboardu, organizację planu zdjęciowego, zdjęcia, postprodukcję oraz dystrybucję gotowego wideo reklamowego.

Dzięki naszym filmom mogą Państwo zbudować wizerunek marki lub produktów nieznanych jak i wzmocnić funkcjonowanie w świadomości klientów produktów, które istnieją już na rynku. W obydwu przypadkach filmy reklamowe wpływają ma pozyskiwanie nowych konsumentów i tym samym na wyniki naszego zleceniodawcy. Dodatkowym atutem reklamy jest wzrost lojalności dotychczasowych klientów.

1. Rozumienie

Kluczowe dla dobrego wideo sztuka zadawania pytań, słuchanie i rozumienia. Zapoznajemy się z Twoimi potrzebami, produktem, grupą docelową. Przeprowadzamy burzę mózgów, spisujemy pomysły, rozmawiamy o strategii marketingowej, badamy, ustalamy.

l

2. Preprodukcja

Spisujemy scenariusz, tworzymy storyboardy, przeprowadzamy castingi, szukamy lokacji. Koncentrujemy się na technicznych aspektach produkcji klipu.

3. Produkcja

Kamera! Akcja! Czas przeznaczony na zdjęcia.

4. Postprodukcja

Zarejestrowany materiał jest montowany, dokonywana jest koercja barwna, powstają efekt animacje i plansze.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z nami w zakresie stworzenia filmu reklamowego skontaktuj się z kulczynsky.pl pod numerem telefonu 796706947 lub poprzez formularz kontaktowy.