„Serial Agnieszki i Przemka” to klip zrealizowany na bazie sesji fotograficznej, którą odbywali Młodzi. Pierwotnie miał to być backstage, a wyszedł śmieszno-romantyczny klip. Pomimo sprzecznych interesów, które mieliśmy z fotografem 😉 był to bardzo mile spędzony, przepełniony śmiechem dzień. Miejsca akcji to zamek w Zagórzu Śląskim i Jezioro Bystrzyckie w tejże miejscowości.

Pogoda z początku pozostawiała wiele do życzenia – czarne chmury i deszcz nie wywoływały w nikim optymizmu. Jednak gdy znaleźliśmy się przy jeziorze wyszło słońce i sprawiając nam wielką niespodziankę dało piękne złote światło. Całość dopełniła mgła nad taflą wody, pływające kaczki, nostalgiczne obiekty pamiętające dobre czasy PRL’u oraz dobre poczucie humoru i zaangażowanie Agnieszki i Przemka.

Tytuł klipu ma związek z pochwałą, której udzieliłem aktorom („Gracie jak w tanim serialu” ;)), którzy przecież na co dzień z aktorstwem nie mają zbyt wiele wspólnego 🙂

Jeśli jesteście zainteresowani przeżyciem emocji związanych z wystąpieniem na planie filmowym,  dzięki któremu zyskacie pamiątkę na całe życie zapraszam do kontaktu.

Jeśli jesteś zainteresowany wyjątkowym filmem ślubnym zapoznaj się z naszą ofertą i skontaktuj się z nami.