Film dokumentalny to szeroka kategoria opisująca szczególny rodzaj formy filmowej. Czas jego powstawania może być różny. Materiał do filmu można zbierać przez jeden dzień lub jak w przypadku „Na Ketonalu” parę lat.

Filmy dokumentalne powstają w różnych celach. Można je wykorzystać do edukacji, przekazania informacji, przedstawienia faktów. To świetny sposób na nawiązanie relacji z potencjalnym klientem.

 

 

Film dokumentalny którego powstawanie to długotrwały proces, wielokrotnie przerywany przez różne czynniki… proces, który nie wiadomo czy kiedykolwiek się ukończy… jeśli nawet to nie wiadomo czy efekt końcowy ujrzy światło dzienne… Jeśli tak będzie to wspaniały film o pasji i realizowaniu jej pomimo wypadku oraz problemów dnia codziennego czyli: pracy, rachunków, kredytów itp.

Piotr Szwedowski, weteran polskiego BMX i MTB,  otarł się o śmierć. W 2007 roku maił wypadek, którego wynikiem była m.in. 5 dniowa śpiączka, utrata ponad 2 litrów krwi, uszkodzone płuca, obrzęk mózgu, stłuczony mięsień sercowy,  jelito grube oraz wiele złamań. Film będzie opowieścią o początku przygody z rowerem oraz o powrocie na niego po wypadku.

Po długim czasie zastoju chyba przyszedł czas by wskrzesić projekt.

Jeśli jesteś zainteresowany produkcją własnego filmu dokumentalnego zapraszamy do kontaktu.