Potrzebujesz dobrego kamerzysty?

Zamów profesjonalnego operatora filmowego, który sprawi, że Twój film / reportaż / dokument będzie na najwyższym poziomie.

Czy jesteście Państwo na etapie poszukiwania profesjonalnego kamerzysty w takich miejscach jak Kraków, Wrocław, Śląsk, Małopolska, czy też w innym rejonie naszego kraju?

Jeżeli odpowiedź jest twierdząca i interesuje Państwa stworzenie video najwyższej jakości, z ogromną przyjemnością pragniemy zaprezentować Państwu naszą ofertę.

Zajmujemy się profesjonalną produkcją materiałów VIDEO na terenie całego kraju i poza nim. Czy jesteśmy kamerzystami? Jesteśmy operatorami filmowymi, absolwentami szkół filmowych, co powoduje, że mamy smak, wiedzę, dużo wymagamy od siebie i naszej, a Państwo mają pewność, że film będzie bogaty w ciekawe, estetyczne, przepełnione głębią kadry i na pewno spełni Wasze oczekiwania.

Za każdym razem, kiedy podejmujemy współpracę z nowymi klientami dokładnie analizujemy wszelkie wymagania. Każdy nasz człowiek będący operatorem / kamerzystą świadczy usługi m. in. na terenie małopolski (w tym Kraków), Ślaska, a także innych rejonach Polski i za granicą. Tworzymy wyjątkowe reportaże, a rejestrowane obrazy są precyzyjnie opracowywane w trakcie montażu. Wszystko po to, aby rezultaty końcowe dostarczyły dokładnie takich emocji i doznań wzrokowych jakich Państwo oczekujecie.

Produkcją form filmowych zajmujemy się już od wielu lat, wykorzystując zdobyte na planie filmowym doświadczenie, umiejętności oraz wiedzę. Te czynniki oraz pasja, z którą podchodzimy do tworzenia mają decydujący wpływ na jakość naszej pracy, która to została doceniona przez liczne grono dotychczasowych klientów m. in. z małopolski, Krakowa, Wrocławia, Śląska . Ufamy, że i Państwo dołączycie do tego grona.

Dlaczego my?

Jesteśmy operatorami po szkołach filmowych

Dzięki temu masz pewność, że Twój projekt będzie zrealizowany z dbałością, w profesjonalny sposób.

Mamy bogate doświadczenie w branży filmowej

Nic nas nie zaskoczy na planie -chętnie wykorzystujemy i dzielimy się naszym obyciem

Kochamy to co robimy

Do każdego projektu podchodzimy z pasja i zaciekawieniem, co przekłada się na efekt końcowy naszych prac.

Jesteśmy konkurencyjni cenowo

Jesteśmy freelancerami, a nie wielką korporacją dzięki czemu nie zabijamy cenami.

Powierzane nam projekty przygotowujemy kompleksowo. Chętnie wskazujemy na rozwiązania mające ważny wpływ na powodzenie przedsięwzięcia. Każdy nasz kamerzysta Kraków, Śląsk, małopolska ma ukończoną szkołę filmową, ma dużą wiedzę operatorską i specjalizuje się w oryginalnych ujęciach. Polecamy odwiedzić stronę naszego serwisu na której oprócz oferty odnajdziecie Państwo także wybrane realizacje. Liczymy na to, że dostępne materiały wzbudzą zainteresowanie i tym samym przyczynią się do podjęcia decyzji o skorzystaniu z naszych usług.

Podsumowując – macie wizję, ale potrzebujecie kogoś, kto w spektakularny sposób przyczyni się do jej wykonania? Nasz kamerzysta Kraków, małopolska, Śląsk pozostaje do dyspozycji. Zapraszamy do kontaktu. Kreatywna forma jest zdecydowanie tym, co wyróżnia realizowane przez nas filmy (spoty reklamowe, filmy szkoleniowe, relacje z eventów, prezentacje video, filmy okolicznościowe). Najważniejsi są dla nas ludzie i ich emocje, ponieważ są tym, co kamerzysta Kraków, małopolska, Śląsk chwyta w swoje filmowe kadry.

Jeśli są Państwo zainteresowani naszymi usługami prosimy o kontakt poprzez formularz kontaktowy lub telefoniczny pod numerem 796706947.

 

Wybór KULCZYNSKY.PL do realizacji Państwa produkcji to znakomita decyzja.

Poznaj lepiej również inne nasze usługi:

Popraw komunikację w swojej firmie!

Wyprodukujemy skuteczne wideo.

Filmy korporacyjne i promocyjne

Zachowaj swoje wspomnienia!

Stworzymy dla Ciebie wyjątkowy film.

Wideofilmowanie Kraków

Wyróżnij się zamów film!

Promuj swój produkt, usługi lub markę!

Filmy reklamowe