Chcesz przebić się ze swoją ofertą przez gąszcz marketingowych komunikatów?

 

Zależy Ci na tym by potencjalny klient zauroczył się Twoim produktem, usługą, marką… ?

Jest na to sposób! Dzięki  stworzonemu wspólnymi siłami z KULCZYNSKY.PL  video promocyjnym możesz w atrakcyjny i skuteczny sposób przekazać  istotną treść przedstawiając najlepsze cechy Twojego produktu oraz oddziałując na emocje oglądających.

Dlaczego VIDEO jest ważne dla Twojego biznesu?

Poza byciem widocznym na rynku w prowadzeniu biznesu ważne jest także pozostawanie w świadomości klientów. Ludzie mają to do siebie, że średnio pamiętają 20% z tego co słyszą i 30% z tego co widzą. Jenak badania wskazują, że gdy słyszą i widzą jednocześnie zapamiętują średnio 70% przekazywanej treści.

%

Ilość zapamiętywanej treści poprzez słuchanie

%

Ilość zapamiętywanej treści poprzez oglądanie

%

Ilość zapamiętywanej treści poprzez jednoczesne słuchanie i oglądanie

Dzięki publikacji wysokiej jakości filmów Twój produkt czy usługi są lepiej zapamiętywane i dłużej pozostajesz w świadomości klientów.

Film promocyjny

Jedną z form wysokiej jakości materiałów audio-wizualnych są filmy promocyjne. Promocyjne video to doskonały sposób dotarcia do ściśle sprecyzowanych odbiorców i stałego zwiększania ich liczebności. Nasze filmy promocyjne są niezwykle efektywne, zapadają głęboko w pamięć i prezentują Twoją markę, produkty, czy usługi w najlepszym świetle.

Filmy promocyjne mogą przynosić wiele korzyści dla firm lub organizacji każdego typu. W KULCZYNSKY.PL jesteśmy dumni z naszej elastyczności i kreatywności, którą wykorzystujemy w pracy z zarówno dużymi korporacjami jak i instytucjami non-profit.

W KULCZYNSKY.PL świadczymy kompleksowe usługi związane z produkcją filmów promocyjnych, które obejmują:

Strategia

Razem zastanawiamy się nad strategią. Analizujemy  Twoje cele i staramy się jak najlepiej zrozumieć grupę docelową filmu. Zastanawiamy się jakimi drogami trafi on do odbiorców.

k

Preprodukcja

Przeprowadzamy burzę mózgów, na podstawie której powstaje scenariusz. Zastanawiamy się nad lokacjami oraz obsadą filmu, jeśli jest potrzeba organizujemy castingi. Ustalamy techniczne aspekty produkcji video.

Produkcja i postprodukcja

Zajmujemy się wszystkim co wiąże się z przygotowaniem planu filmowego oraz realizujemy zdjęcia, rejestrujemy dźwięk. Po zebraniu materiału montujemy go, dokonujemy korekcji barwnej, dokładamy elementy graficzne i animacje.

Dystrybucja gotowego filmu

W zależności od początkowych założeń pomagamy w stworzeniu skutecznej kampanii, by film dotarł do oczekiwanej grupy odbiorców. Zajmujemy się powielaniem filmu na nośniki danych.

Jeśli zależy Ci na wzmocnieniu pozycji na rynku poprzez większą widoczność oraz pozostawanie w pamięci klienta zleć nam stworzenie wyjątkowego filmu promocyjnego. W tym celu skontaktuj się z nami pod numerem telefonu 796706947 lub poprzez formularz kontaktowy.