Filmy prezentujące osoby

Personal branding

Często spotykamy się z sytuacją, w której dany produkt czy firma silnie skojarzona jest z jakąś osobą, która jest sama w sobie marką. Budowanie własnego wizerunku to marketingowa strategia zwana personal brandingiem. Budowanie własnego wizerunku i zaufania potencjalnych klientów to często długi i pracochłonny proces często wymagający bezpośredniej interakcji z ludźmi. Gdy bezpośredni kontakt z odbiorcą nie jest możliwy z pomocą przychodzi KULCZYNSKY.PL. Tworzymy prezentacje video, dzięki którym można nawiązać kontakt z szeroko zakrojoną lub konkretną grupą osób przedstawiając siebie, swoje kompetencje, poglądy i osiągnięcia. To znakomite rozwiązanie dla firm, którym zależy na budowaniu sukcesu opartego na reputacji ludzi.

Prezentacje zespołu

W każdej firmie bez względu na wielkość to właśnie ludzie stanowią o jej powodzeniu, to oni są podstawą funkcjonowania każdego biznesu. Prezentując własną firmę nie można zatem zapomnieć o zespole, który ją tworzy. Warto przybliżyć sylwetki pracowników i współpracowników oraz ich pasję czy profesjonalizm. Dzięki prezentacji pracowników w formie video Twoja firma zyska, dosłownie i w przenośni, ludzkie oblicze, dzięki czemu łatwiej zdobędziesz zaufanie potencjalnych klientów.

Sztuka wywiadu

Kolejnym sposobem budowania zaufania czy przyciągnięcia dodatkowych odbiorców są wywiady z ciekawymi osobami (ekspertami czy autorytetami w danej dziedzinie). Fakt, że na co dzień pracujemy z ludźmi, także w innym kontekście niż plan filmowy spowoduje, że wyspecjalizowaliśmy się w rozmawianiu z osobami znajdującymi się przed kamera, niezależnie od tego czy są one dziećmi, studentami, celebrytami, czy też politykami. Potrafimy stworzyć taką atmosferę, że filmowane osoby czyją się swobodnie i są zrelaksowane niezależnie od tego, czy miały wcześniejsze doświadczenia z występowaniem przed kamerą.

Wyciągamy z danego człowieka to co najlepsze i przedstawiamy to w formie autentycznego, dobrze zapadającego w pamięci video. Jednocześnie cały czas mamy na uwadze Twoje cele których ściśle się trzymamy.


Jeśli chcesz by ktoś zrealizował dla Ciebie ciekawe video przedstawiające osobę, jej pasję historię skontaktuj się z kulczynsky.pl pod numerem telefonu796706947 lub poprzez formularz kontaktowy.