Chcesz zmotywować swój zespół? Zwiększyć sprzedaż?

Możesz to osiągnąć dzięki filmom korporacyjnym.

Produkcja filmów korporacyjnych

 

VIDEO korporacyjne to szeroka działka w dziedzinie produkcji form filmowych dedykowana głównie dla przedsiębiorstw, którym zależy na dobrych relacjach ze światem zewnętrznym oraz świetną komunikacją wewnątrz firmy. Przybierają one różne formy – mogą być animacją, dynamicznym klipem lub filmem dokumentalnym. Wszystko zależy od charakteru zamawiającego, jego celów i założeń. Cele dotyczą najczęściej:

Komunikacja zewnętrzna

Filmy, które budują wizerunek firmy. Skierowane są do potencjalnych i aktualnych klientów, partnerów biznesowych. Ich celem jest dostarczenie ważnych informacji na temat firmy, dają możliwość pochwalenia się osiągnięciami i sukcesami. W realiach globalnego rynku jakie dzisiaj mamy nie ma lepszego sposobu na budowanie relacji z klientami niż video korporacyjne.

Komunikacja wewnętrzna

Filmy kierowane do pracowników i kandydatów na stanowiska w Twojej firmie. Proces tworzenia filmu może być świetnym treningiem dla zespołu służącym wypracowaniu wartości filozofii przedsiębiorstwa – wpływają tym samym na utożsamianie się z firmą, podnoszą morale.   Można wykorzystać je do szkoleń oraz wdrażania nowych rozwiązań oszczędzając czas i pieniądze.

Dzięki stworzeniu Video, które mocno identyfikowane jest z Twoją marką możesz w łatwy sposób, posługując się wszelkimi dostępnymi platformami mediów cyfrowych, przekraczać wszystkie granice prezentując obraz swojego biznesu. Video jest zdecydowanie najlepszym sposobem natychmiastowego wpływania na odbiorców. Przemyślana strategia i odpowiednie zaplanowanie prac powoduje, że w skuteczny sposób można zrealizować konkretne założenia dotyczące, czy to zmian w świadomości ludzi, czy wzrostu sprzedaży.

Film korporacyjny daje Ci możliwość zmiany perspektywy z jakiej postrzegana jest Twoja firma, wyjaśnienia kim jesteś i o co w tym wszystkim chodzi, co sprawia, że jesteś dobrze zapamietany.

Jeśli jesteś zainteresowany stworzeniem filmu korporacyjnego skontaktuj się z kulczynsky.pl pod numerem telefonu 796706947 lub poprzez formularz kontaktowy. Oferujemy kompleksowe usługi w tym zakresie poczynając od ustalenia strategii poprzez produkcje i dystrybucję VIDEO.