Produkcja filmów dokumentalnych

Zapisz swoja historię

Zastanawiasz się nad szczególną formą promocji? Chcesz się podzielić ciekawą historią? Prawdopodobnie dokumentalne video jest tym czym szukasz.

Film dokumentalny to najstarsza dziedzina filmowa – pierwszy pokazany publicznie film „Wyjście robotników z fabryki” Luisa Lumiera z 1895r był niczym innym jak prostym ujęciem przedstawiającym codzienną sytuację, mimo to wzbudził mnóstwo emocji. Dzisiaj filmy dokumentalne mocno ewoluowały, stanowią szeroką działkę w filmografii, często są niezwykle kreatywne i poruszają miliony podobnie jak filmy fabularne.

Dokument ma szerokie zastosowanie – od kronik poprzez edukację, reklamę po propagandę! Może także promować Twoją firmę czy ideę.

Film dokumentalny, podobnie jak w fabuła, może przybrać różne formy i daje spore możliwości kreowania świata – można przyglądać się zjawiskom, osobom z różnej perspektywy, pewne fakty się uwypukla, inna pomija – wszystko zależny od subiektywnego spojrzenia twórców i założeń klienta.

Dla KULCZYNSKY.PL film dokumentalny jest szczególną dziedziną, ponieważ mamy zamiłowanie do poznawania świata i ludzi. Lubujemy się w wyciąganiu na zewnątrz tego czego nie widać gołym okiem i w dzieleniu się tym z innymi. Bardzo ważna jest dla nas jakość, którą osiągamy dzięki zastosowaniu wysokiej klasy sprzętu, wysiłków które wkładamy na etapie planowania, produkcji i postprodukcji.

Poruszający film dokumentalny wymaga pewnych przygotowań – musimy zebrać pewne informacje, by zrozumieć lepiej temat, któremu przyglądamy się mu od różnych stron. Jest to pracochłonny aczkolwiek niezbędny proces, do którego podchodzimy z pasją. Następnie rejestrujemy obraz i dźwięk, przeprowadzamy wywiady, dokonujemy selekcji by po montażu całość nabrała wyjątkowego charakteru i wciągała.

Jeśli zależy Ci na zapisaniu szczególej historii, którą chcesz podzielić się ze światem skontaktuj się z kulczynsky.pl pod numerem telefonu 796706947  lub poprzez formularz kontaktowy. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, doradzimy i podejmiemy się zadania.