Filmowanie eventów

Organizujesz duże wydarzenie, konferencję, serię spotkań tematycznych, wkładasz mnóstwo energii by wszystko zostało dopięte na ostatni guzik. Zależy Ci na tym by wszystko wyszło perfekcyjnie i zapadło w pamięci na długo?

Spraw by Twoje wysiłki zachowały się w postaci VIDEO.

Eventy to doskonały sposób na promocję swojej marki lub idei. Często wymagają one sporego nakładu pracy i pieniędzy, warto więc zadbać o to, aby uczestnicy na dłużej je zapamiętali oraz by dowiedzieli się o nich również inni. Doskonałym sposobem jest uwiecznienie wydarzenia w formie reportażu filmowego. Dzięki VIDEO z eventu dotrzesz do większej grupy odbiorców, utrzymasz kontakt z uczestnikami Twojego wydarzenia oraz zyskasz materiał promujący przyszłe wydarzenia.

Dokumentacja eventów w formie reportaży video to często element niezbędny w organizacji tego typu przedsięwzięć. Jest często dodatkowym atutem dla sponsorów wydarzeń, którzy zyskują dzięki temu szerszy zasięg i kolejny kanał promocyjny.

Stworzenie dobrego reportażu z wydarzenia to coś więcej niż ustawienie kamery lub dwóch na statywie. Decydując się na współpracę z kulczynsky.pl masz pewność, że za Twoje video będą odpowiadać doświadczeni i utalentowani operatorzy, którzy złapią najciekawsze kadry, a kreatywna postprodukcja nada mu ciekawą strukturę i wygląd.

Niezależnie od tego na jakim etapie organizowania wydarzenia jesteś skontaktuj się z nami już dziś.
Chętnie doradzimy, pomożemy w planowaniu i podejmujemy się realizacji relacji Video niezależnie od rodzaju eventu i miejsca, w którym się odbędzie. Kontaktuj się z nami pod numerem telefonu 796706947 lub za pomocą formularza kontaktowego.