Masz wrażenie, że wszystkie filmy ślubne wyglądają tak samo?

Ciężko Ci się zdecydować na konkretną ofertę?

Stoisz właśnie przed szansą by Wasz film był jedyny w swoim rodzaju.

    Wasz ślub to wyjątkowe i niepowtarzalne przeżycie. Takie chwile zasługują na szczególną oprawę. Film ślubny będzie doskonałą pamiątką. Zatrzymacie w nim najpiękniejsze momenty, do których będziecie mogli wracać i dzielić się nimi z najbliższymi.

  Szczególnie zależy nam, by nasze wspólne dzieło spełniało Wasze oczekiwania, byście z dumą mogli się nim chwalić.

    Z każdym naszym Klientem przeprowadzamy wnikliwą rozmowę. By dostosować klimat filmu do Waszych indywidualnych potrzeb prosimy także o wypełnienie specjalnie przygotowanej ankiety online. Sprawia to, że każdy film jest  inny… oryginalny… dopasowany do Waszej wizji. Łączy je to, że wszystkie są wciągające, bawią i wzruszają.

Jesteśmy absolwentami kierunków operatorskich, mamy doświadczenie zdobyte na różnego rodzaju  planach filmowych i chętnie je wykorzystujemy w pracy z Wami, a jako miłośnicy sprzętu filmowego staramy się być z nim na bieżąco.  Wiedza, doświadczenie i wysokiej jakości sprzęt sprawiają, że otrzymujecie pamiątkę najwyższej jakości.

Dostępne pakiety:


Pakiet ekonomiczny

Od mszy do pierwszego tańca.
 • Filmowanie od mszy do pierwszego tańca.
 • Jedna płyta (DVD MP4, DVD VIDEO, Blu Ray)
 • Długość filmu: ok. 25 min.
Zapytaj o termin

Pakiet ekskluzywny

Od dnia jednego przed do oczepin.
★★★
 • Praca operatora zaczyna się w dniu poprzedzającym uroczystość. Jest to doskonały czas na zebranie ciekawego materiału, zarejestrowaniu emocjonalnych wywiadów, ostatnich przygotowań, ważnych miejsc. Dzięki temu film nabiera charakteru.
 • Trzy  dowolne płyty (DVD/Blu-Ray) . W cenie jest 2-3 minutowy klip.
 • Długość filmu: 60 – 90 min.
Zapytaj o termin

Pakiet diamond

Od dnia przed do poprawin.
★★★★
 • Praca operatora zaczyna się w dniu poprzedzającym uroczystość i trwa do poprawin. Mamy duuużo czasu na zebranie ciekawego materiału z ostatnich przygotowań, ważnych miejsc oraz rejestrację emocjonalnych wywiadów przed i po. Dzięki temu film staje się prawdziwą, pełną kinowego dramatyzmu historią.
 • Pięć  dowolnych płyt (DVD/Blu-Ray) . W cenie jest 2-3 minutowy klip oraz sesja plenerowa (zrealizowana w trakcie trwania zlecenia), której efektem jest dodatkowy krótki film lub urozmaicenie właściwego filmu.
 • Długość filmu: 90-120 min.
Zapytaj o termin

rodzaje-plyt

Nasze realizacje:

animacja

Jak to wszystko przebiega?

Film ślubny - ustalanie szczegółów

Wszystko zaczyna się od wybrania oferty oraz wysłania zapytania o wolny termin. Służy do tego formularz kontaktowy, który zamieszczony jest pod przyciskami w tabelce poniżej. Jeżeli termin jest wolny szybko odsyłamy takową informację i linka do przygotowanej przez nas ankiety by szczegółowo sprecyzować Wasze oczekiwania i zebrać potrzebne adresy oraz dane kontaktowe.

Następnie przychodzi moment na podpisanie umowy, którą tworzymy na podstawie wcześniej zebranych danych. Możemy to zrobić:

 • drogą pocztową – wysyłamy wtedy dwa egzemplarze umowy, prosimy o podpisanie i zaparafowanie ich oraz odesłanie jednej z nich
 • osobiście – jeśli jest to możliwe możemy umówić się w Krakowie i podpisać rozmawiając i uzgadniając szczegóły przy kawie.

Po podpisaniu umowy prosimy o dokonanie wpłaty zaliczki w wysokości 20% od kwoty zlecenia. Ostateczne szczegóły omawiamy ok na tydzień przed uroczystością, kiedy prosimy także o przesłanie harmonogramu. Oczywiście przez cały czas jesteśmy do Waszej dyspozycji i możemy wspólnie zastanawiać się nad różnymi kwestiami na bieżąco.

 

Wideofilmowanie wesel, filmowanie ślubu

 

Operator pojawia się na miejscu we wcześniej umówionym terminie. Wszystko zależy od wybranego pakietu i ostatecznej wizji filmu ślubnego. Zaczyna dyskretnie filmować – rodzinę gości, obiekty i detale na przebitki, ewentualne wywiady. Często przemieszcza się z miejsca przygotowań młodego w miejsce przygotowań Młodej – co jest już ustalone w fazie preprodukcji.

Nasz styl pracy jest nieangażujący, bezstresowy i neutralny…. macie pełen komfort i możecie się skupić na tym co dla Was najważniejsze. Często wspieramy, doradzamy i rozładowujemy napięcie, w czym jesteśmy nieźli 🙂

Film ślubny - montaż, posprodukcja

Po zebraniu masy ciekawego materiału wracamy do domu i zabieramy się za montaż Waszego filmu ślubnego. Ten etap zwykle trwa od paru tygodni do ok. 3 miesięcy. Jest to również czas na zastanowienie się nad tytułem filmu, jeśli oczywiście chcecie by był on wyjątkowy jak cały Wasz film. W momencie gdy dzieło jest już ukończone natychmiast zostajecie o tym poinformowani. W zależności od Waszych preferencji, do wyboru są dwie opcje:

 • przelew i link – przelewacie na otrzymane mailem dane bankowe pozostałą do zapłaty kwotę i po potwierdzeniu otrzymujecie link do Waszego video ślubnego.
 • osobiście -umawiamy się na przekazanie filmu na płycie i rozliczamy się na spotkaniu w Krakowie (czasami jest możliwość umówienia się w innych miastach).

Przychodzi teraz wyczekiwany moment – oglądacie film. Dla nas bardzo ważną kwestia jest Wasza satysfakcja, więc czekamy na informacje zwrotne – zachwyty i ewentualne uwagi :)

Jeśli trzeba wprowadzamy poprawki. Ostatecznie dopracowany film wypalamy na specjalnie zaprojektowanych dla Was płytach i wysyłamy poczta. Macie wspaniała pamiątkę na lata.