Masz wrażenie, że wszystkie filmy ślubne wyglądają tak samo?

Ciężko Ci się zdecydować na konkretną ofertę?

Stoisz właśnie przed szansą by Wasz film był jedyny w swoim rodzaju.

    Wasz ślub to wyjątkowe i niepowtarzalne przeżycie. Takie chwile zasługują na szczególną oprawę. Film ślubny będzie doskonałą pamiątką. Zatrzymacie w nim najpiękniejsze momenty, do których będziecie mogli wracać i dzielić się nimi z najbliższymi.

  Szczególnie zależy nam, by nasze wspólne dzieło spełniało Wasze oczekiwania, byście z dumą mogli się nim chwalić.

    Z każdym naszym Klientem przeprowadzamy wnikliwą rozmowę. By dostosować klimat filmu do Waszych indywidualnych potrzeb prosimy także o wypełnienie specjalnie przygotowanej ankiety online. Sprawia to, że każdy film jest  inny… oryginalny… dopasowany do Waszej wizji. Łączy je to, że wszystkie są wciągające, bawią i wzruszają.

Jesteśmy absolwentami kierunków operatorskich, mamy doświadczenie zdobyte na różnego rodzaju  planach filmowych i chętnie je wykorzystujemy w pracy z Wami, a jako miłośnicy sprzętu filmowego staramy się być z nim na bieżąco.  Wiedza, doświadczenie i wysokiej jakości sprzęt sprawiają, że otrzymujecie pamiątkę najwyższej jakości.

Dostępne pakiety:


Pakiet ekonomiczny

Od mszy do pierwszego tańca.
 • Operator zaczyna filmować od mszy , a kończy po pierwszym tańcu.
 • Zmontowany film ma  ok. 25 min.
 • Otrzymujecie jedną płytę ( do wyboru DVD MP4, DVD VIDEO, Blu Ray) w specjalnie zaprojektowanym dla Was opakowaniu.
Zapytaj o termin

Pakiet ekskluzywny

Od dnia jednego przed do oczepin.
★★★
 •  
 • Operator zaczyna swoją pracę w dzień przed przed uroczystością lub kończy po poprawinach (do wyboru). Jest to dodatkowy czas na zebranie ciekawego materiału, zarejestrowaniu emocjonalnych wywiadów, przygotowań dekoracji, ważnych miejsc, wrażeń po oraz perfekcyjnych przebitek, dzięki czemu film nabiera kinowego charakteru.
 • Długość zmontowanego filmu wynosi: 60 – 90 min.
 • W cenie jest 2-3 minutowy klip.
 • Otrzymujecie trzy  dowolne płyty (DVD/Blu-Ray) w specjalnie zaprojektowanych pudełkach.
Zapytaj o termin

Pakiet diamond

Od dnia przed do poprawin.
★★★★
 • Praca operatora zaczyna się w dniu poprzedzającym uroczystość i trwa do poprawin. Plener, przygotowanie sali, emocjonalne wywiady zarejestrowane przed i po uroczystości, stworzenie narracji, ujęcia okolic, przebitki – mamy duuużo czasu na zebranie niezwykłego materiału. Dzięki temu Wasz film staje się prawdziwą, pełną kinowego dramatyzmu historią.
 • Gotowy film ma długość: 90-120 min.
 • W cenie jest 2-3 minutowy klip stworzony z zarejestrowanego w trakcie zlecenia materiału.
 • Otrzymujecie pięć  dowolnych płyt (DVD/Blu-Ray) w specjalnie zaprojektowanych dla Was pudełkach.
Zapytaj o termin

rodzaje-plyt

Przykładowe realizacje:

Klipy

Całe filmy

animacja

Jak to wszystko przebiega?

Film ślubny - ustalanie szczegółów

Wszystko zaczyna się od wybrania oferty oraz wysłania zapytania o wolny termin. Służy do tego formularz kontaktowy, który zamieszczony jest pod przyciskami w tabelce poniżej. Jeżeli termin jest wolny szybko odsyłamy takową informację i linka do przygotowanej przez nas ankiety by szczegółowo sprecyzować Wasze oczekiwania i zebrać potrzebne adresy oraz dane kontaktowe.

Następnie przychodzi moment na podpisanie umowy, którą tworzymy na podstawie wcześniej zebranych danych. Możemy to zrobić:

 • drogą pocztową – wysyłamy wtedy dwa egzemplarze umowy, prosimy o podpisanie i zaparafowanie ich oraz odesłanie jednej z nich
 • osobiście – jeśli jest to możliwe możemy umówić się w Krakowie i podpisać rozmawiając i uzgadniając szczegóły przy kawie.

Po podpisaniu umowy prosimy o dokonanie wpłaty zaliczki w wysokości 20% od kwoty zlecenia. Ostateczne szczegóły omawiamy ok na tydzień przed uroczystością, kiedy prosimy także o przesłanie harmonogramu. Oczywiście przez cały czas jesteśmy do Waszej dyspozycji i możemy wspólnie zastanawiać się nad różnymi kwestiami na bieżąco.

 

Wideofilmowanie wesel, filmowanie ślubu

 

Operator pojawia się na miejscu we wcześniej umówionym terminie. Wszystko zależy od wybranego pakietu i ostatecznej wizji filmu ślubnego. Zaczyna dyskretnie filmować – rodzinę gości, obiekty i detale na przebitki, ewentualne wywiady. Często przemieszcza się z miejsca przygotowań młodego w miejsce przygotowań Młodej – co jest już ustalone w fazie preprodukcji.

Nasz styl pracy jest nieangażujący, bezstresowy i neutralny…. macie pełen komfort i możecie się skupić na tym co dla Was najważniejsze. Często wspieramy, doradzamy i rozładowujemy napięcie, w czym jesteśmy nieźli 🙂

Film ślubny - montaż, posprodukcja

Po zebraniu masy ciekawego materiału wracamy do domu i zabieramy się za montaż Waszego filmu ślubnego. Ten etap zwykle trwa od paru tygodni do ok. 3 miesięcy. Jest to również czas na zastanowienie się nad tytułem filmu, jeśli oczywiście chcecie by był on wyjątkowy jak cały Wasz film. W momencie gdy dzieło jest już ukończone natychmiast zostajecie o tym poinformowani. W zależności od Waszych preferencji, do wyboru są dwie opcje:

 • przelew i link – przelewacie na otrzymane mailem dane bankowe pozostałą do zapłaty kwotę i po potwierdzeniu otrzymujecie link do Waszego video ślubnego.
 • osobiście -umawiamy się na przekazanie filmu na płycie i rozliczamy się na spotkaniu w Krakowie (czasami jest możliwość umówienia się w innych miastach).

Przychodzi teraz wyczekiwany moment – oglądacie film. Dla nas bardzo ważną kwestia jest Wasza satysfakcja, więc czekamy na informacje zwrotne – zachwyty i ewentualne uwagi :)

Jeśli trzeba wprowadzamy poprawki. Ostatecznie dopracowany film wypalamy na specjalnie zaprojektowanych dla Was płytach i wysyłamy poczta. Macie wspaniała pamiątkę na lata.